محل تبلیغات شما
  1. ❤️در محبت خداوند، خود را تقويت كن❤️

"شما قصد بد براي من داشتيد، اما خدا قصد نيكو از ان داشت تا كاري كند كه مردمان بسياري زنده بمانند، چنانكه امروز شده است."( پيدايش٥٠: ٢٠)

چه داستان زيبا و پر بركتي يوسف در كتاب مقدس دَارد. پسر محبوب پدر، كه برادرانش ايشان. ا به اسماعيليان به عنوان برده مي فروشند، و اسماعيليان ايشان را به مصريان مي فروشند و در مصر مورد سختي و شكنجه قرار مي گيرد و در اخر به عنوان عزيز مصر نَفَر دوم مملكت مصر مي شود. و باعث نجات نتنها مصريان بلكه خود خانواده خود نيز مي شود. اين موضوع براي ما بايد مورد اهميت باشد، كه در زندگي مسيحي خود ممكن است كه دچار سختي ها و يا حملات فرواني از سوي دوست يا دشمن خود بشويم. اما بايد هميشه نيكوي و محبت خداوند مد نظر ما باشد. كه خداوند كنترل كننده تمام زندگي ما است. او از تمام نيازهاي ما اگاه است و مي داند كه من در كجا و به چه چيزي نياز دارم. مانند: "يوسف". خداوند از تمام نيازهاي يوسف خبر داشت و يوسف هم بر اين امر واقف بود كه خداوند او را رهانكرده است و با او است. ( اما خداوند با يوسف بود، و به وي محبت مي كرد.) (پيدايش٣١: ٢١)

بنا بر اين عزيزان به قدرت و محبت خداوند ايمان داشته باشيم و در هر حالت زندگي خود هميشه ايشان (خداوند) ايمان داشته باشيم.

"مي دانيم در حق انان كه خدا را دوست مي دارند و بر طبق اراده او فرا خوانده شده اند، همه چيز با هم براي خيريت در كار است." (روميان٨: ٢٨)

خودراازادانه تقدیم کن

دستگیری یک مزدور دیگر رژیم جمهوری درسوعد

ازادی روحانی در مسیحیت

مي ,كه ,خداوند ,يوسف ,محبت ,تمام ,و در ,به عنوان ,ايمان داشته ,داشته باشيم ,بر اين ,ايمان داشته باشيم ,خداوند ايمان داشته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها